چاپ کارت PVC بدون تماس contactless 125khz read only

کارت PVC بدون تماس (فن آوری RFID) یا Contactless Smart Card که در آن یک چیپ یا IC خاص تعبیه شده و به منظور خواندن یا مبادله داده از فاصله معین و بدون تماس فیزیکی به کمک فرکانس‌های رادیویی استفاده می‌شود. مانند کارت حضور و غیاب، کارت اعتباری حمل و نقل و... . این دسته به چهار گروه فرکانس پائین (LF)، فرکانس بالا (HF)، فرکانس فوق بالا (UHF) و فرکانس زیاد خیلی بالا (VHF) تقسیم بندی می‌شوند. از فرکانس‌هایی که در کشور ایران بیشترین کاربرد را دارد می‌توان به 125Khz , 1K , 4K و... اشاره کرد.

 

مشخصات کارت های PVC با نوار مغناطیس به شرح ذیل می باشد :

- جنس کارت :  پلی ونیل کلراید (Polyvinyl chloride) که به اختصار پی.وی.سی گفته می شود.
- اندازه و ضخامت استاندارد :  ISO7810 - 85,60 × 53,98 mm با ضخامت 760 میکرون به صورت دورگرد.
- دارای تگ RFID تعبیه شده درون کارت - نوع چیپ TK4100 از نوع بدون تماس 125khz RO (فقط خواندنی)
- فن آوری چاپ : UV - تمام رنگی (4 رنگ اصلی به انضمام رنگ سفید).

این شرکت برترین ارائه کننده‌ی خدمات طراحی و چاپ انواع کارت PVC بدون تماس (RFID) با اطلاعات ثابت و متغیر در بهترین کیفیت و با ویژگی‌های منحصر به فرد می‌باشد.

کارشناسان شرکت در تمامی مراحل طراحی تا چاپ انواع کارت PVC با اطلاعات ثابت و متغیر (ساده ، مغناطیسی ، بدون تماس و هوشمند) تمام تلاش خود را به منظور ارائه بهترین خدمات انجام می‌دهند. ما از هیچ کوششی به منظور جلب رضایت مشتریان محترم، دریغ نخواهیم کرد. بهره‌گیری از بهترین نوع تجهیزات و کارت خام PVC باعث ارتقاء کیفیت صدور و چاپ کارت می‌گردد.

 

© Copyright All rights reserverd by Novin Pardazesh Zomorrod Company (NPZ CO, Ltd)          کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه اینترنتی برای شرکت نوین پردازش زمرد محفوظ است