چاپ کارت PVC پرسنلی، شناسایی، بارکد (با اطلاعات متغیر)

چاپ انواع کارت PVC با اطلاعات متغیر در این مرکز با بالاترین کیفیت انجام می گردد. از جمله این کارت ها می توان به کارت پرسنلی و شناسایی، کارت کارمندی یا دانشجویی، کارت نقدی، کارت اعتباری، کارت حضور و غیاب، کارت حمل و نقل، کارت هتل، کارت شناسایی، کارت رستوران، کارت فرهنگی و آموزشی ، کارت ورزشی، کارت عضویت، کارت تخفیف و ... اشاره کرد.

 

مشخصات کارت های PVC به شرح ذیل می باشد :

- جنس کارت :  پلی ونیل کلراید (Polyvinyl chloride) که به اختصار پی.وی.سی گفته می شود.
- اندازه و ضخامت استاندارد :  ISO7810 - 85,60 × 53,98 mm با ضخامت 760 میکرون به صورت دورگرد.
- رنگ های قابل ارائه کارت PVC : سفید براق و مات، نقره‌ای، طلایی، مشکی و...  .
- نوع کارت : ساده، با نوار مغناطیسی Hi-Co و Lo-Co، با IC بدون تماس (Contactless) و چیپ هوشمند (Smart)، یا RFID Card و یا به صورت دومنظوره (Dual Interface Card) و... .
- فن آوری چاپ : UV - تمام رنگی (4 رنگ اصلی به انضمام رنگ سفید).

این شرکت برترین ارائه کننده‌ی خدمات طراحی و چاپ انواع کارت PVC (کارت‌های پلاستیکی) با اطلاعات متغیر در بهترین کیفیت و با ویژگی‌های منحصر به فرد می‌باشد.

کارشناسان شرکت در تمامی مراحل طراحی تا صدور انواع کارت PVC با اطلاعات متغیر (ساده ، مغناطیسی ، بدون تماس و هوشمند) تمام تلاش خود را به منظور ارائه بهترین خدمات انجام می‌دهند. ما از هیچ کوششی به منظور جلب رضایت مشتریان محترم، دریغ نخواهیم کرد. بهره‌گیری از بهترین نوع تجهیزات و کارت خام PVC باعث ارتقاء کیفیت صدور و چاپ کارت می‌گردد.

به منظور چاپ کارت های PVC با اطلاعات متغیر، درخواست کتبی در سربرگ سازمان / نهاد / شرکت مربوطه مهر و امضاء شده الزامی می باشد.

© Copyright All rights reserverd by Novin Pardazesh Zomorrod Company (NPZ CO, Ltd)          کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه اینترنتی برای شرکت نوین پردازش زمرد محفوظ است