معرفی، اهداف و مزیت های رقابتی شرکت نوین پردازش زمرّد

تخصص این شرکت طراحی، تولید و چاپ انواع کارت های پلاستیکی (پی.وی.سی PVC) شامل کارت ساده، کارت مغناطیس (Magnetic stripe cards)، کارت بدون تماس (Contactless cards - Mifare)، کارت هوشمند (Smart cards )، کارت های چند منظوره (Hybrid & dual interface cards)، کارت پوششی امنیتی اسکرچ (Scratch cards) به صورت تک کارت و جوهر UV منحصر به فرد می باشد. از جمله سایر فعالیت های این شرکت می توان به فروش و خدمات پس از فروش چاپگرهای صدور آنی کارت با برندهای Datacard , Magicard و تأمین مواد مصرفی و ریبون و شخصی سازی انواع کارت PVC با اطلاعات متغیر اشاره کرد. ما همواره برای ارائه خدمات بهتر و پاسخ‌گویی به نیازهای مختلف مشتریان در تلاش بوده و مشتاقانه آماده همکاری با تمامی شرکت‌ها، نهادها و سازمان‌های دولتی و خصوصی برای آینده بهتر و زندگی هوشمند هستیم.

از جمله مزیت های رقابتی این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- طراحی، تولید و چاپ انواع کارت PVC منطبق با استاندارد CR80 ISO 7810 (سایز 53.98*85.60 میلی متر با ضخامت 760 میکرون) با بهترین کیفیت (جوهر UV منحصر به فرد) و قیمت رقابتی.
- امکان نمونه گیری پیش از چاپ اصلی.
- بدون محدودیت در تعداد و نوع کارت.
- تحویل سریع طبق زمان بندی ارائه شده.
- امکان شخصی سازی و چاپ اطلاعات متغیر (نظیر شماره سریال، بارکد، اعداد و...) بر روی کارت.
- برخلاف چاپ کارت PVC از طریق لیتوگرافی و افست، که در آن تنوع رنگ تقریباً وجود خارجی ندارد، کارت های چاپ شده توسط این شرکت با فن آوری UV و دارای اشباع رنگ روشن و واضح است.

PVC Card Uae Dubai
© Copyright All rights reserverd by Novin Pardazesh Zomorrod Company (NPZ CO, Ltd)          کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه اینترنتی برای شرکت نوین پردازش زمرد محفوظ است